Off topic: מצה
Autor vlákna: Juliana Brown
Juliana Brown
Juliana Brown  Identity Verified
Izrael
Local time: 05:03
Člen (2007)
španělština -> angličtina
+ ...
Apr 2, 2007

חג שמח לכולם! לעבוד "פרילנס" לא נחשב "חירות "?

Pnina
Pnina
Izrael
Local time: 12:03
italština -> hebrejština
+ ...
חג שמח! Apr 4, 2007

שלום, ג'וליאנה.
אני מאחלת לך ולמשפחתך חג שמח מאוד.
אשר לחירות מעבדות ומניצול, כאשר התחלתי לבצע תרגומים חשבתי שעבודה באופן עצמאי היא חירות. לפני כן עבדתי במעבדה פרטית. הבוס אילץ אותי לעבוד שעות נוספות והאיץ בי כדי שאעבוד מהר יותר. הרגשתי שתרגום היה עבודה יצירתית יותר מעבו
... See more
שלום, ג'וליאנה.
אני מאחלת לך ולמשפחתך חג שמח מאוד.
אשר לחירות מעבדות ומניצול, כאשר התחלתי לבצע תרגומים חשבתי שעבודה באופן עצמאי היא חירות. לפני כן עבדתי במעבדה פרטית. הבוס אילץ אותי לעבוד שעות נוספות והאיץ בי כדי שאעבוד מהר יותר. הרגשתי שתרגום היה עבודה יצירתית יותר מעבודה טכנית במעבדה. הרגשתי חופשיה כאשר החלטתי באיזו שעה אתחיל לעבוד, יצאתי להפסקה כאשר הרגשתי צורך במנוחה ודאגתי לכך שיהיה לי זמן פנוי. אך עד מהרה נאלצתי לעבוד כעשר שעות ביום כדי לסיים את התרגום במועד שנקבע... לפעמים יש לי לקוחות שהם קשים יותר מהבוס שלי לשעבר... ישנם כאלה שלא משלמים בזמן. ישנם כאלה שלא רוצים להבין שביצוע תרגום דורש זמן. הם אומרים לי (למשל): כתבנית יכולה להדפיס מאה מילים בדקה. למה את לא יכולה לתרגם מאה מילים בדקה?
העבודה באופן עצמאי היא אליה וקוץ בה.
אני מאחלת לך הצלחה בעבודתך וגם בתחומים האחרים של החיים.
Collapse

Toto fórum nemá žádného přiřazeného moderátora.
Chcete-li nahlásit porušení pravidel serveru nebo získat pomoc, obraťte se na pracovníky serveru ».

מצה

Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »