On-line překladač hugo.lv
Thread poster: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 12:33
English to Czech
Jun 15, 2015

Wordfast uspořádal svojí první mezinárodní konferenci v květnu v Rize.
Měsíc před touto konferencí proběhla v Rize jiná konference, které se zúčastnili zástupci několika organizací, které jsou zapojeny do evropských jazykových projektů. Tato konference byla pro účastníky zdarma a mimo jiné na ní byl představen on-line překladač hugo.lv. Přestože jsem cestoval pouze prstem po mapě, prostudoval jsem web překladače hugo.lv a vytvořil jsem následující pr
... See more
Wordfast uspořádal svojí první mezinárodní konferenci v květnu v Rize.
Měsíc před touto konferencí proběhla v Rize jiná konference, které se zúčastnili zástupci několika organizací, které jsou zapojeny do evropských jazykových projektů. Tato konference byla pro účastníky zdarma a mimo jiné na ní byl představen on-line překladač hugo.lv. Přestože jsem cestoval pouze prstem po mapě, prostudoval jsem web překladače hugo.lv a vytvořil jsem následující prezentaci.

http://www.condak.cz/nove/2015-06/11/cs/00.html

Hugo z Rigy

On-line překladač hugo.lv

01 On-line překladač LVEN a LVRU
02 Program Translate 2015
03 TMX a glosář
04 Tabulka s texty About hugo.lv
05 Tabulka s texty ostatních stránek
06 Překlad lotyšského webu
07 Nápověda (neúplný český překlad)

Milan

PS: Na naší zahradě v růžovém keři si párek kosů vybudoval hnízdo a již v něm jsou dvě holátka. Rodiče je pilně krmí, ale s potravou vždy létají z místa na místo a teprve, když mají pocit, že je nikdo nesleduje, zaletí do hnízda. Důvěrnost a bezpečnost i bez podepsání smlouvy.
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


On-line překladač hugo.lv






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »