Problem z Wielkim Multimedialnym Słownikiem... PWN Oxford
Thread poster: elszka
elszka
elszka

Local time: 16:50
Polish to English
+ ...
Apr 11, 2021

Koledzy/Koleżanki tłumacze,
czy komuś z Was też nagle przestał działać na Windows 10 Wielki multimedialny słownik angielsko-polski polsko-angielski PWN-Oxford na pendrive? Działał na tym systemie przez rok i z dnia na dzień padł, próbowałam już wszystkiego, ale nie można go ani zainstalować ani uruchomić z pena (problem jest chyba z bibliotekami C++ albo jakimiś zabezpieczeniami).

Nie pamiętam, z którego roku jest moja wersja (ale raczej starsza niż 2018
... See more
Koledzy/Koleżanki tłumacze,
czy komuś z Was też nagle przestał działać na Windows 10 Wielki multimedialny słownik angielsko-polski polsko-angielski PWN-Oxford na pendrive? Działał na tym systemie przez rok i z dnia na dzień padł, próbowałam już wszystkiego, ale nie można go ani zainstalować ani uruchomić z pena (problem jest chyba z bibliotekami C++ albo jakimiś zabezpieczeniami).

Nie pamiętam, z którego roku jest moja wersja (ale raczej starsza niż 2018), ale czy ktoś może kupował ostatnio tę z 2018 i może powiedzieć, czy w praktyce dobrze działa z Windowsem 10? Nie wiem, czy jest sens kupować nowszą wersję.

Dodam tylko, że wszelkie metody uruchomienia go znalezione poniżej nie działają.
https://forum.pclab.pl/topic/938360-pwn-oxford-dictionary-unable-to-open-data-reinstall-program-aktualizacja-nie-pomogła/
https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-windows_install-winpc/windows-10-blokowanie-instalacji-oryginalnego/183d53f9-74d8-4ff6-af22-f82ecbe26f4a
Collapse


 
Andrzej Mierzejewski
Andrzej Mierzejewski  Identity Verified
Poland
Local time: 16:50
Polish to English
+ ...
Możliwa przyczyna Apr 12, 2021

Znam ten problem z przypadku zbioru fotografii rodzinnych zapisanych na pendrajwie. Diagnoza firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych z pamięci komputerowych: podejrzenie przegrzania struktury układu scalonego. Zdaniem tej firmy, zdarza się tak, gdy pendrajw w ogóle nie jest odłączany od komputera. Jest zasilany przez cały czas, a obudowa jest zbyt gruba i słabo odprowadza ciepło. Jeżeli tak jest w tym przypadku, to nic nie da się zrobić.

W każdym razie sugeruję zl
... See more
Znam ten problem z przypadku zbioru fotografii rodzinnych zapisanych na pendrajwie. Diagnoza firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych z pamięci komputerowych: podejrzenie przegrzania struktury układu scalonego. Zdaniem tej firmy, zdarza się tak, gdy pendrajw w ogóle nie jest odłączany od komputera. Jest zasilany przez cały czas, a obudowa jest zbyt gruba i słabo odprowadza ciepło. Jeżeli tak jest w tym przypadku, to nic nie da się zrobić.

W każdym razie sugeruję zlecić diagnozę (powinna być bezpłatna) takiej firmie w twojej okolicy - adresy w internecie.

W międzyczasie możesz korzystać ze słowników internetowych.

HTH
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Problem z Wielkim Multimedialnym Słownikiem... PWN Oxford






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »